Úvod> Okolí> Stezka korunami stromů Janské Lázně

Stezka korunami stromů Janské Lázně s ubytováním 5 km od stezky

Stezka korunami stromů Janské LázněNový projekt Stezka korunami stromů v Janských Lázních je otevřen od 2. července 2017 nonstop kromě Štědrého dne. Samotnou účast na stezce vám sice nezajistíme, ale můžeme vám nabídnout útulné ubytování jen 5 km od ní. Což je ideální místo, kde máte Stezku nadosah, a zároveň se vyhnete davům, které díky nové atrakci Janské Lázně plní.

Stezka korunami stromů Janské Lázně je součástí projektu, který už v naší republice má dvě splněné mise. První, dřevěnou rozhlednu se stezkou, můžete navštívit již od roku 2012 u přehrady Lipno. Tamní atrakce měla takový úspěch, že její tvůrci neváhali začít stavět další. A to Stezku v oblacích na Dolní Moravě, která posunula možnosti turistiky po Česku zase o kus dál.

Co by to ale bylo za atrakci, kdyby se nenacházela i v našich nejznámějších horách, Krkonoších. Nová Stezka korunami stromů Krkonoše má svá nej v mnoha ohledech. I vy můžete být mezi těmi, kdo se po ještě čerstvých prknech 1 511 metrů dlouhé stezky projdou. Najděte si včas vhodné ubytování třeba u nás.

Získejte náskok a ubytujte se nadosah Stezky korunami stromů

Stezka korunami stromů Janské Lázně

‌Stejně jako se tomu stalo u Stezky do oblak na Dolní Moravě, i popularita této oblasti vzrůstá. Pokud máte v plánu Stezku korunami stromů navštívit, doporučujeme si včas najít klidné a čisté ubytování. Náš penzion Vila u Hallerů se nachází jen kousek od Janských Lázní, ve Svobodě nad Úpou. Dojdete tam od nás procházkou klidně pěšky. O tom se můžete přesvědčit i na mapě.

Máme levné ubytování od 280 Kč vhodné jak pro páry, tak i skupinky nebo rodiny s dětmi. Ubytujeme vás rádi i na jednu noc. Součástí vily je bezpečná oplocená zahrada, bazén, altán nebo dětské hřiště. Máte k dispozici dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj a také chatku. V objektu se nachází společenská místnost se stolním fotbalem, biliarem, šipkami a minibarem. Dokonce sousedíme s jízdárnou. Navíc u nás můžete parkovat své auto v bezpečí za branou.

Informovat se o volných termínech ubytování

Stezka korunami stromů slibuje zábavu i ponaučení

Stezka korunami stromů Janské Lázně

Stezka korunami stromů Janské Lázně nabízí rozhled z úctyhodné výšky rozhledny 45 metrů. Samozřejmě to není jen tak ledajaká dřevostavba, ale důmyslná konstrukce skýtající návštěvníkům krom nezapomenutelných výhledů do kraje taky zábavu a ponaučení. Opět je k dispozici tobogán (samozřejmě bez vody!) coby rychlejší způsob, jak se dostat po pomalém výšlapu z vršku zase dolů. Přístup je samozřejmě řešen po celé trase i pro vozíčkáře.

Samotná stezka ve výšce až 23 metrů nad zemí pak překvapí například raritním průchodem podzemím. Zde se návštěvníci dozvídají zábavnou formou o zdejší půdě a životě v ní. Stezka v korunách stromů ohraničuje Janské Lázně na jejich okraji u Hoffmanovy boudy. Výstavba samotná probíhala pod bedlivým dohledem Správy Krkonošského národního parku. Ta se těší, že nová stezka splní především účel osvěty pro návštěvníky v chráněné krajinné oblasti.

Těšíme se na vás nejen u příležitosti návštěvy Stezky korunami stromů!

Napište si o volný termín ubytování!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontakt

Milan a Zdena Hallerovi
Úpská 415
542 24 Svoboda nad Úpou
Česká republika

Tel: 739 617 755 
       777 828 599

Kde nás najdete

Webové stránky vytvořil Acceler