Ubytování pro rodiny s dětmi je nejlepší v rodinném penzionu

ubytování pro rodiny s dětmi

V Krkonoších všechno nestihnete za den. Proto se možná poohlížíte po ubytování pro rodiny s dětmi na horách. V našem penzionu Vila u Hallerů nabízíme celoroční ubytování s dětmi ve Svobodě nad Úpou. Budete pěkně v suchu a teplíčku v soukromí, a to celoročně za ceny od 350 Kč. Úspěch u nás slaví i víkendové pobyty s dětmi. Ale jestli potřebujete jenom přespat a jet dál, ubytování na jednu noc vám rádi poskytneme.

Vyvezte děti ze smogu nadýchat se čerstvého horského vzduchu! Ubytovat se u nás můžete i na kratší či delší lyžování. Svoboda nad Úpou vám nabízí v blízkosti penzionu hned několik upravených sjezdovek.

Informujte se o volných termínech


ubytování s dětmi Krkonoše

Co se dá u nás dělat

Pakliže přijedete na víc dní, můžete si pobyt zpestřit delšími výlety například do aquaparku nebo Zoo ve Dvoře Králové.

Jestliže jste ale přijeli dýchat svěží horský vzduch, vyšlápněte si na Sněžku nebo v klidu relaxujte na zahradě u penzionu. Kolem se rozkládá náš vlastní oplocený pozemek, takže máte nad dětmi maximální kontrolu. Máme tu k dispozici v létě venkovní bazén a pro děti různé prolézačky na dětském hřišti. Ty jsou tu právě proto, aby vaše pobyty s dětmi byly co nejpestřejší, i když zrovna není počasí na delší túru.

Kousat nudou se nebudete ani tehdy, když se počasí zkazí úplně. Ať už budete ubytovaní přímo ve vile nebo chatě se samostatnou kuchyní, zabavit se můžete v sauně, zahrát si billiár, nakouknout do minibaru, nebo rozpumpovat soutěžního ducha při stolním fotbálku nebo šipkách. Domluvit se dá i na využití altánku s grilem. Po celý pobyt máte u nás navíc v ceně WIFI připojení a satelitní televizi. Penzion pro rodiny s dětmi připravený na všechny situace je základ každé bezstarostné dovolené.